Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Ważny komunikat - Kołobrzeski Klub Morsów
Promocja

Drodzy Festiwalowicze! Jest nam niezmiernie przykro, ale spełnił się jeden z gorszych scenariuszy, a mianowicie zmuszeni jesteśmy uszczuplić program Festiwalu. Sytuacja epidemiologiczna, obostrzenia i przepisy prawa, dodatkowo poparte opinią i rekomendacją Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej powodują, że nie możemy wspólnie bawić się podczas tradycyjnego Balu Morsów w sobotę, dotychczas organizowanego na Hali Milenium oraz DiscoMors w Nightclub Disco UnderGround w piątkowy wieczór.

W związku z obostrzeniami i obecnie obowiązującym rozporządzeniem w tym zakresie powyższe wydarzenia się nie odbędą w dotychczasowych miejscach. Komunikaty płynące od władz centralnych mocno nas niepokoją, a zarazem pobudzają do działania i dokładamy wszelkich starań, aby wypełnić lukę programu Festiwalu w tym ważnym dla nas i dla was punkcie. W sobotnie popołudnie nie pozwolimy Wam się nudzić, niektóre elementy Balu Morsów przenosimy na naszą Festiwalową scenę i tak od godziny 18:0O wystartuje z muzycznym akcentem DJ, aby rozgrzać Was do czerwoności, nie zabraknie przekąsek i cateringu oraz gorącego kołobrzeskiego grzańca.

Po godzinie 19 - tej na naszej scenie pojawi się nie zawodny Kris Talisman wraz ze swoim teamem porwie Was do tańca i wspólnej zabawy. Nie zapomnijcie o przebraniach, ponieważ będzie też konkurs na Króla i Królową Kołobrzeskiej Plaży w wydaniu zimowym z atrakcyjnymi nagrodami. Wszyscy którzy zakupili Pakiet nr I na podstawie opaski otrzymanej z pakietem festiwalowym będą mogli wejść na strefę, skorzystać z cateringu i ciepłych napoi. Zabawa potrwa do godziny 22:00.

Ze względu na trudną sytuację dołożymy wszelkich starań, aby w sobotnie popołudnie i wieczór scena festiwalowa była rozśpiewana i roztańczona - jesteśmy i nadal bądźmy spontaniczni pozdrawiamy serdecznie i czekamy na Was na kołobrzeskiej plaży.

Organizatorzy X Światowego Festiwalu Morsowania
7-9 styczeń 2022 Kołobrzeg

Kołobrzeski Klub Morsów działający przy RSTU