Zimno to zdrowie+  uśmiech+  relacje+ 

Pomorze Zachodnie
Polferries Polska Żegluga Bałtycka S.A.
Mydlarnia u Franciszka
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
CoffeDesk
Uzdrowisko Kołobrzeg S.A.
Previous Next Play Pause
Promocja

Drodzy Festiwalowicze! Jest nam niezmiernie przykro, ale spełnił się jeden z gorszych scenariuszy, a mianowicie zmuszeni jesteśmy uszczuplić program Festiwalu. Sytuacja epidemiologiczna, obostrzenia i przepisy prawa, dodatkowo poparte opinią i rekomendacją Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej powodują, że nie możemy wspólnie bawić się podczas tradycyjnego Balu Morsów w sobotę, dotychczas organizowanego na Hali Milenium oraz DiscoMors w Nightclub Disco UnderGround w piątkowy wieczór.

W związku z obostrzeniami i obecnie obowiązującym rozporządzeniem w tym zakresie powyższe wydarzenia się nie odbędą w dotychczasowych miejscach. Komunikaty płynące od władz centralnych mocno nas niepokoją, a zarazem pobudzają do działania i dokładamy wszelkich starań, aby wypełnić lukę programu Festiwalu w tym ważnym dla nas i dla was punkcie. W sobotnie popołudnie nie pozwolimy Wam się nudzić, niektóre elementy Balu Morsów przenosimy na naszą Festiwalową scenę i tak od godziny 18:0O wystartuje z muzycznym akcentem DJ, aby rozgrzać Was do czerwoności, nie zabraknie przekąsek i cateringu oraz gorącego kołobrzeskiego grzańca.

Po godzinie 19 - tej na naszej scenie pojawi się nie zawodny Kris Talisman wraz ze swoim teamem porwie Was do tańca i wspólnej zabawy. Nie zapomnijcie o przebraniach, ponieważ będzie też konkurs na Króla i Królową Kołobrzeskiej Plaży w wydaniu zimowym z atrakcyjnymi nagrodami. Wszyscy którzy zakupili Pakiet nr I na podstawie opaski otrzymanej z pakietem festiwalowym będą mogli wejść na strefę, skorzystać z cateringu i ciepłych napoi. Zabawa potrwa do godziny 22:00.

Ze względu na trudną sytuację dołożymy wszelkich starań, aby w sobotnie popołudnie i wieczór scena festiwalowa była rozśpiewana i roztańczona - jesteśmy i nadal bądźmy spontaniczni pozdrawiamy serdecznie i czekamy na Was na kołobrzeskiej plaży.

Organizatorzy X Światowego Festiwalu Morsowania
7-9 styczeń 2022 Kołobrzeg

Kołobrzeski Klub Morsów działający przy RSTU

Kołobrzeski Klub Morsów

Działamy przy Regionalnym Stowarzyszeniu Turystyczno - Uzdrowiskowym.

Napisz do nas na jeden z poniższych maili
ul. Warzelnicza 1, Kołobrzeg, woj. zachodniopomorskie

Prezes Klubu Łukasz ZIĘBA
+48 503 661 866
Wiceprezes Klubu ds. Finansowych Tomasz Kulwas
+48 577 323 167

Santander Consumer Bank

Nr: 42 1090 2659 0000 0001 1804 5709 w treści "KLUB MORSÓW"

Jestem morsem. A jaka jest Twoja supermoc?.

odkopane w sieci